خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97 – 98

مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره

زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97 – 98

زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97 – 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

اولین دوره آزمون لیسانس به پزشکی در سال 86، برای داوطلبانی که مدرک کارشناسی خود را دریافت نموده و قصد تغییر رشته به رشته های پزشکی دارند، توسط دانشگاه تهران برگزار شده است. آزمون لیسانس به پزشکی فرصتی طلایی برای کسانی است که، مدرک لیسانس خود را کسب نموده باشند در حالی که به رشته های پزشکی علاقمند هستند. داوطلبانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند، می بایستی در تاریخ 26 فروردین الی 26 اردیبهشت با ارائه مدارک مشخص شده نسبت به ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 97 – 98 به صورت اینترنتی اقدام می نمودند. ممکن است سوالاتی در زمینه زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی، زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی و همچنین منابع آزمون لیسانس به پزشکی 97 برای شما داوطلبان گرامی مطرح گردد، که ما در این مطلب تلاش نموده ایم به این سوالات شما پاسخ دهیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

داوطلبان باید مدرک زبان انگلیسی خود را دریافت نموده باشند، و ارائه مدرک زبان انگلیسی جهت شرکت در مرحله دوم (مصاحبه وارزیابی ) ضروری است در غیر این صورت داوطلب از شرکت در مرحله دوم محروم خواهد شد.

زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97 – 98

آزمون لیسانس به پزشکی در دو مرحله که شامل: آزمون کتبی و مصاحبه و ارزیابی فرا شناختی داوطلب می باشد، برگزار خواهد شد. مرحله اول آزمون کتبی می باشد، که داوطلب بعد از کسب نمره قابل قبول می تواند در مصاحبه ارزیابی فرا شناختی شرکت نماید، همچنین داوطلب در صورت کسب حد نصاب نمره در مصاحبه می تواند تحصیلات خود را در رشته های پزشکی آغاز نماید. آزمون کتبی لیسانس به پزشکی در 31 خرداد ماه 97 برگزار خواهد شد. میزان تاثیر نمرات آزمون کتبی و مصاحبه در جدول ذیل نشان داده شده است.

زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97 – 98

آزمون کتبی لیسانس به پزشکیمصاحبه ارزیابی فرا شناختی
50 درصد50 درصد

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی 97 – 98

کارت ورود به جلسه هر آزمونی معمولا چند روز قبل از روز برگزاری آزمون بر روی سایت مربوطه قرار می گیرد، کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی نیز چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت سنجش پزشکی قرار خواهد گرفت. داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و وارد کردن شماره سریال پرونده و کد پیگیری نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. به احتمال زیاد این کارت در روز 28 خرداد برای داوطلبان قابل مشاهده خواهد بود.

منابع آزمون لیسانس به پزشکی 97 – 98

ممکن است برای داوطلبان این سوال پیش آید که منابع آزمون لیسانس به پزشکی 97 چه می باشد؟ در این قسمت از مطلب شما را با منابع این آزمون پر طرفدار آشنا خواهیم نمود.

ردیفعنوان درسمنبع آزمون لیسانس به پزشکی
1شیمی آلی و عمومیمنبع این درس کتاب جامع شیمی آلی و عمومی دکتر قنبری پور است.
2ژنتیککتاب مرجع در این درس کتاب ژنتیک پزشکی امری است.
3روان شناسی مقدماتیکتاب مرجع این درس روانشناسی عمومی دکتر حمزه گنجی معرفی شده است.
4جامعه شناسیکتاب رفرنس این درس جامعه شناسی عمومی دکتر منوچهر محسنی معرفی شده است.
5جنین شناسیمنبع این درس کتاب جنین شناسی لانگمن می باشد.
6فیزیک پزشکیمنبع این درس کتاب فیزیک پزشکی دکتر عقابیان معرفی شده است.
7آناتومیبهترین منبع برای مطالعه آناتومی کتاب آناتومی گری می باشد.
8فیزیولوژیمنبع اصلی درس فیزیولوژی کتاب فیزیولوژی گایتون معرفی شده است.
9میکروب شناسیاین درس شامل سوالات باکتری شناسی و ویروس شناسی می باشد. منبع دروس باکتری شناسی و ویروس شناسی کتاب های مورای و جاوتز می باشند.منبع درس انگل شناسی هم کتاب بیماری های انگلی در ایران از دکتر اسماعیل صائبی، تک یاخته شناسی پزشکی از دکتر غلامحسین ادریسیان و کرم شناسی پزشکی از دکتر فریدون ارفع می باشد.
10بیوشیمیکتاب رفرنس بیوشیمی در این آزمون کتاب بیوشیمی دولین معرفی شده است.
11ایمنی شناسیمنبع درس ایمنی شناسی کتاب ابوالعباس و کتاب وجگانی می باشد.
12بافت شناسیکتاب مرجع این درس کتاب بافت شناسی جان کوئیرا می باشد.
13مهارت های استدلال و تفکر نقادبهترین منبع کتاب راهنمای علمی برای مهارت های تفکر نقاد نوشته دکتر اکبر سلطانی معرفی شده است.

زمان اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 97 – 98

از آنجایی که امسال تغییراتی در روند زمان ثبت نام و زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی ایجاد شده است، اطلاع دقیقی از زمان اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 97 در دسترس نیست اما با توجه به زمان اعلام نتایج سال های گذشته می توان گفت که به احتمال زیاد چند هفته بعد از برگزاری آزمون که در 31 خرداد ماه برگزار خواهد شد، کارنامه اولیه داوطلبان بر روی سایت سنجش پزشکی قابل مشاهده است. معمولا تعداد افرادی که در مرحله اول آزمون پذیرفته می شوند دو برابر ظرفیت پذیرش می باشد که نیمی از این افراد در مرحله ارزیابی فراشناختی حذف خواهند شد.

زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97 – 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97 – 98

ثبت نام دانشگاه امام حسین 97 - شرایط دانشگاه افسری 97 - ثبت نام دانشگاه امام صادق 97 - ثبت نام بدون کنکور 97 - تدریس خصوصی عربی - پیراپزشکی بدون کنکور - پزشکی بدون کنکور - دندانپزشکی بدون کنکور - شرایط تحصیل مجدد پزشکی - پرستاری بدون کنکور - شهریه پردیس خودگردان 97 - شهریه آزاد 96 - شهریه غیر انتفاعی 96 - شهریه شبانه 96 - شرایط تحصیل پردیس خودگردان - ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 97 - هوشبری بدون کنکور - مامایی بدون کنکور - ثبت نام نظام مهندسی 96 - ثبت نام دانش آموزان جهشی 97 - ثبت نام بقیه الله 97 - ثبت نام لیسانس به پزشکی 96 - شرایط تحصیل مجدد پرستاری - مدارک ثبت نام آزاد بدون کنکور 97 - مدارک ثبت نام علمی کاربردی 97 - مدارک ثبت نام دانشگاه سراسری 97 - آزمون وکالت 97 - ثبت نام دانشگاه شاهد تهران 97 - ثبت نام دانشگاه الزهرا 97 - ثبت نام لیسانس به پزشکی 97 - ثبت نام لیسانس به پزشکی 97 - منابع آزمون لیسانس به پزشکی 97 - مصاحبه لیسانس به پزشکی 97 - نتایج آزمون لیسانس به پزشکی 97 - نتایج نهایی لیسانس به پزشکی 97 - آزمون لیسانس به پزشکی , لیسانس به پزشکی , نتایج لیسانس به پزشکی , نتایج نهایی آزمون ,

+ نوشته شده در پنجشنبه 24 خرداد 1397ساعت 11:33 توسط iranmoshavere | | تعداد بازدید : 3